MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 9816363
nr 981 6363
Matsalsgrupp
5 delar, Gustaviansk stil, bord+ 4 stolar+ 2 iläggsskivor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 september 2015
kl 18:23:17
100 kr
250 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
Den Gustavianska stilen